Grupa Akson

Zgłoś się do nas i razem pozyskajmy fundusze dla Twojej firmy!

Krok 1:

Skontaktuj się z nami i przedstaw pomysł na rozwój swojej firmy.

Krok 2:

Wspólnie wybierzemy najlepszą dotację dla Twojej firmy, skompletujemy i wypełnimy niezbędne dokumenty.

Krok 3:

Ciesz się z pozyskanych funduszy i rozwijaj swój biznes.

Grupa Akson

O nas

Jesteśmy zespołem specjalistów z długoletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu dotacji dla przedsiębiorstw. Dla naszych Klientów należących do wielu branż i sektorów gospodarki przygotowaliśmy blisko setkę wniosków o dofinansowanie w ramach różnych dotacji i grantów. Naszą misją jest pomoc w zwiększeniu konkurencyjności zgłaszający się do nas firm poprzez pozyskiwanie funduszy na rozwój, wprowadzanie innowacji czy dywersyfikację działalności. Naszym kapitałem jest solidna wiedza, a także umiejętności dostosowania wizji Klientów do kryteriów programów operacyjnych. Aktywnie słuchamy i działamy. Chętnie będziemy realizować naszą misję także z Twoją firmą!

Z przyjemnością prezentujemy kilka naszych ciekawych rozwiązań:

Przedsiębiorstwo świadczące usługi w transporcie intermodalnym z województwa mazowieckiego w wyniku Brexit utraciło znaczną część zleceń od klientów z Wielkiej Brytanii. Odpowiedzią na spadek przychodów była dywersyfikacja działalności w kierunku wypożyczalni sprzętu budowlanego, sfinansowana w formie dotacji bezzwrotnej z programu Re_open UK. Dzięki naszej współpracy Klient pozyskał dofinansowane w wysokości 328 160 EUR.

Właściciele firmy dopiero wkraczającej na rynek chcieli stworzyć oprogramowanie na potrzeby edukacji przedszkolnej. W ramach programu RAPID dla Start-up pozyskaliśmy dofinansowanie w wysokości 165 000 PLN.

Firma marketingowa, która po wybuchu pandemii COVID-19 odnotowała znaczący spadek dochodów, dzięki naszym staraniom pozyskała środki w ramach programu REACT na dywersyfikację działalności poprzez zakup sprzętu umożliwiającego tworzenie usług reklamowych w postaci transmisji live. Dofinansowanie dało szansę na dostosowanie świadczonych usług do trendów social media i digital marketing.

Opisane tutaj sukcesy, to tylko mała część z około 100 naszych projektów, które uzyskały zakładane dofinansowanie. Jesteśmy ekspertami, w tym co robimy, a współpraca z nami przebiega w przyjaznej atmosferze, o czym świadczy zadowolenie naszych licznych klientów. Napisz do nas i sam się przekonaj.

JAKIE DOTACJE SĄ DOSTĘPNE?

Napisz do nas i razem znajdziemy fundusz najlepszy dla Twojego biznesu.

Sprawdź dostępne dotacje

Skontaktuj się z nami!

Telefon:

Artur Jabłoński:
603 400 858

Mateusz Janus:
729 195 570

Paweł Szymański

Grupa Akson wywiązała się ze zlecenia wzorowo i terminowo; nie tylko w zakresie wniosku o dofinansowanie, lecz także w obszarze dalszej obsługi projektu. Gorąco polecam - my grant dostalismy.

 Do góry