Maja Pietrzak

Poniżej znajdziesz artykuł dedykowany Mai Pietrzak.

Maja Pietrzak

Maja Pietrzak

Specjalista ds. Funduszy


Maja Pietrzak to specjalista ds. funduszy unijnych, posiadający bogate kwalifikacje i doświadczenie w obszarze kontrolowania prawidłowego wykorzystania dofinansowań oraz efektywnego wykonania umów. Jest absolwentką studiów z zakresu stosunków międzynarodowych na Wyższej Szkole Studiów Międzynarodowych w Łodzi oraz bezpieczeństwa narodowego na Akademii Obrony Narodowej. Jej praktyka skoncentrowana jest głównie na realizacji projektów współfinansowanych przez UE, a także na kontroli zgodności działań z obowiązującymi przepisami.

Maja posiada dogłębną znajomość procedur związanych z funduszami unijnymi, w tym PZP (Prawo zamówień publicznych) oraz Zasady Konkurencyjności. Jej wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy nad projektami w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego (RPO WŁ) obejmującym okresy 2007-2013 oraz 2014-2020, pozwala jej skutecznie wspierać zespoły projektowe na każdym etapie realizacji.

Współpraca z Mają gwarantuje profesjonalne doradztwo, kompleksowe przygotowanie wniosków o dofinansowanie, skompletowanie niezbędnych dokumentów oraz wsparcie na każdym etapie projektu. Jej zaangażowanie i wiedza stanowią solidną podstawę dla efektywnego zarządzania projektami finansowanymi ze środków unijnych.

  Wróć do zakładki "O pracownikach"
 Do góry