ADVERCITY - PRZEMIANA W ERĘ NOWYCH MEDIÓW

Advercity - przemiana w erę nowych mediów

ADVERCITY - PRZEMIANA W ERĘ NOWYCH MEDIÓW

ADVERCITY, agencja reklamowa i marketingowa, przez wiele lat specjalizowała się w produkcji sesji fotograficznych, postprodukcji oraz projektach graficznych. Jednak pandemia COVID-19 przyniosła ze sobą znaczne wyzwania dla tej firmy, a także zmiany w zachowaniach klientów i na rynku reklamowym.

Jak wiele innych przedsiębiorstw, ADVERCITY odczuło skutki pandemii na własnej skórze. Spadek przychodów był widoczny, a to głównie z powodu rezygnacji niektórych klientów, którzy zmuszeni byli ograniczać koszty, a także zmniejszania współpracy z pozostałymi związane z konsekwencjami pocovidowymi.

Rynek reklamowy przeszedł poważne zmiany, a wiele firm przeniosło swoje działania handlowe na platformy e-commerce oraz social media. Publikacje i kampanie reklamowe przeniesione online stały się standardem, a klientom zależy na materiałach w postaci interaktywnej i elektronicznej. Niestety, firma ADVERCITY nie miała odpowiedniej infrastruktury ani sprzętu, aby sprostać tym nowym wyzwaniom, nawet w czasie obostrzeń związanych z pandemią.

W odpowiedzi na te wyzwania, firma podjęła decyzję o dostosowaniu się do zmian na rynku i poszerzeniu swojej działalności w kierunku obsługi social media oraz produkcji materiałów reklamowych online. To był nie tylko krok niezbędny do przetrwania, ale także okazja do podniesienia konkurencyjności firmy w dynamicznym świecie reklamy online.

W ramach projektu, ADVERCITY otrzymała wsparcie finansowe w postaci prawie 64 tysięcy złotych, które zostaną wykorzystane na zakup niezbędnego sprzętu oraz oprogramowania do stworzenia nowego studia filmowego. To studio będzie specjalizować się w reklamie dla rynku e-commerce, ze szczególnym uwzględnieniem social media. To inwestycje pozwalające firmie na rozpoczęcie nowej przygody w branży reklamowej online.


By dowiedzieć się więcej o poszczególnych sukcesach przeczytaj nasze artykuły! Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

  Wróć do sukcesów
 Do góry