FELD 09.01

Wdrożenie innowacji, wyników prac B+R

Co to za konkurs?

Ruszył nabór dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego, którzy pragną wdrożyć innowacyjne rozwiązania na poziomie swoich przedsiębiorstw. Czy chciałbyś podjąć się tego wyzwania, ale brakuje Ci wystarczających funduszy? Czy może masz gotowe wyniki prac B+R, które chciałbyś wdrożyć?

Dla kogo:

·         przedsiębiorstw o statusie MŚP z województwa łódzkiego (z obszarów transformacji)

Na co możesz przeznaczyć dotację?

badania i rozwój, wdrożenie wyników badań - w tym między innymi:

 •   zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie rzeczowych aktywów trwałych, w tym maszyn, sprzętu i urządzeń wraz z instruktażem w ich obsłudze, rozwiązań teleinformatycznych (w tym sprzętu informatycznego),

 •  zakup wartości niematerialnych i prawnych (WNiP) w formie patentów, licencji, know-how oraz innych praw własności intelektualne

 •  usługi doradcze

   

Ile można uzyskać?

 • Aż do 85% dofinansowania!

 • Min. wartość projektu: 1 000 000 PLN

Termin naboru

 • Od 15 kwietnia 2024 roku do 31 maja 2024 roku.

Dlaczego warto skorzystać z dotacji?

Rozwój Biznesu: Wdrożenie innowacji może znacząco przyspieszyć rozwój Twojego przedsiębiorstwa oraz zwiększyć jego konkurencyjność na rynku.

.    Wsparcie Finansowe: Ta dotacja może być kluczowa dla realizacji Twoich innowacyjnych pomysłów, zwłaszcza jeśli masz ograniczone środki finansowe.

.      Działania na Obszarach Transformacji: Dzięki wsparciu możesz aktywnie uczestniczyć w procesie transformacji regionu, przyczyniając się do jego rozwoju i wzrostu.

Dlaczego warto współpracować z nami?

 1. Rzeczowość: Nasz proces opiera się na gruntownym zrozumieniu potrzeb klienta. Przeprowadzamy obszerny wywiad, aby upewnić się, że wniosek zawiera wszystkie istotne informacje. Badamy i analizujemy potrzeby, co pozwala nam stworzyć kompleksowy wniosek.

 2. Kompleksowość: Współpraca z nami zapewnia Ci dostęp do wsparcia ekspertów na każdym etapie drogi do uzyskania dofinansowania. Zaczynając od określenia potencjału projektu, przez analizy finansowe, pisanie wniosku, wypełnianie załączników, aż po przygotowanie dokumentów niezbędnych do umowy o dofinansowanie i rozliczenie projektu. Dzięki naszej kompleksowej obsłudze możesz być pewien, że każdy aspekt jest starannie przygotowany i monitorowany.

 3. Dostępność: Jesteśmy tu dla Ciebie. Cenimy każdego klienta i zapewniamy wsparcie, kiedy tylko go potrzebujesz. Bez względu na to, czy potrzebujesz porady, czy jesteś gotowy do kroku kolejnego, zawsze możesz na nas liczyć. Twój sukces jest naszym priorytetem, dlatego nie zostawiamy Cię samemu sobie.