FELD.09.01.

Wdrożenie rozwiązań w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym w przedsiębiorstwach

Co to za konkurs?

Zapraszamy przedsiębiorców z województwa łódzkiego do udziału w kolejnym konkursie! Tym razem łódzkie firmy mają szansę zdobyć środki finansowe na rozwój gospodarki o obiegu zamkniętym w swoich przedsiębiorstwach. To doskonała okazja, by zainwestować w innowacyjne rozwiązania, które będą sprzyjać zrównoważonemu rozwojowi oraz minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko.

Dla kogo?

·         Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z woj. łódzkiego

Na co możesz przeznaczyć dotację?

 • Koszty inwestycji w instalacje produkcyjne lub urządzenia przemysłowe

 •          Zakup materiałów i robót budowlanych, niezbędnych do wdrożenia rozwiązań w zakresie GOZ

 • Zakup rozwiązań teleinformatycznych (w tym sprzętu informatycznego, oprogramowania), niezbędnych do wdrożenia rozwiązań w zakresie GOZ

 • Zakup wartości niematerialnych i prawnych (WNiP)

   

Ile można uzyskać?

 • Do 85% dofinansowania

 • Aż 15 mln złotych do podziału dla przedsiębiorców!

Termin naboru

 • Od 15 kwietnia 2024 do 31 maja 2024.

Dlaczego warto współpracować z nami?

 1. Rzeczowość: Nasz proces opiera się na gruntownym zrozumieniu potrzeb klienta. Przeprowadzamy obszerny wywiad, aby upewnić się, że wniosek zawiera wszystkie istotne informacje. Badamy i analizujemy potrzeby, co pozwala nam stworzyć kompleksowy wniosek.

 2. Kompleksowość: Współpraca z nami zapewnia Ci dostęp do wsparcia ekspertów na każdym etapie drogi do uzyskania dofinansowania. Zaczynając od określenia potencjału projektu, przez analizy finansowe, pisanie wniosku, wypełnianie załączników, aż po przygotowanie dokumentów niezbędnych do umowy o dofinansowanie i rozliczenie projektu. Dzięki naszej kompleksowej obsłudze możesz być pewien, że każdy aspekt jest starannie przygotowany i monitorowany.

 3. Dostępność: Jesteśmy tu dla Ciebie. Cenimy każdego klienta i zapewniamy wsparcie, kiedy tylko go potrzebujesz. Bez względu na to, czy potrzebujesz porady, czy jesteś gotowy do kroku kolejnego, zawsze możesz na nas liczyć. Twój sukces jest naszym priorytetem, dlatego nie zostawiamy Cię samemu sobie.