Konkurs FEMP.01.03: Infrastruktura Badawczo-Rozwojowa Przedsiębiorstw

Co to za konkurs?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z województwa małopolskiego i pragniesz rozwijać infrastrukturę niezbędną do prowadzenia działań badawczo-rozwojowych, a także poszerzyć możliwości działalności B+R w Twoim przedsiębiorstwie, to właśnie dla Ciebie jest ten konkurs! Jeśli planujesz badania mające na celu opracowanie innowacyjnych produktów lub procesów na skalę przynajmniej Twojej firmy, ale brakuje Ci środków – zachęcamy do udziału.

Dla kogo jest ten konkurs?

·  Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa małopolskiego.

·  Konsorcja/partnerstwa przedsiębiorstw.

Na co możesz przeznaczyć dotację?

  •    Zakup środków trwałych oraz koszt ich montażu.

  •   Nabywanie wartości niematerialnych i prawnych.

  •   Zakup robót i materiałów budowlanych związanych z budową/modernizacją infrastruktury testowo-doświadczalnej.

Ile można uzyskać?

  •         Do 80% kosztów projektu.

  •          Całkowita pula środków to ponad 51 000 000,00 PLN.

Termin naboru

  • Od 27.03.2024r. do 20.05.2024r.

Dlaczego warto współpracować z nami?

  1. Rzeczowość: Nasz proces opiera się na gruntownym zrozumieniu potrzeb klienta. Przeprowadzamy obszerny wywiad, aby upewnić się, że wniosek zawiera wszystkie istotne informacje. Badamy i analizujemy potrzeby, co pozwala nam stworzyć kompleksowy wniosek.

  2. Kompleksowość: Współpraca z nami zapewnia Ci dostęp do wsparcia ekspertów na każdym etapie drogi do uzyskania dofinansowania. Zaczynając od określenia potencjału projektu, przez analizy finansowe, pisanie wniosku, wypełnianie załączników, aż po przygotowanie dokumentów niezbędnych do umowy o dofinansowanie i rozliczenie projektu. Dzięki naszej kompleksowej obsłudze możesz być pewien, że każdy aspekt jest starannie przygotowany i monitorowany.

  3. Dostępność: Jesteśmy tu dla Ciebie. Cenimy każdego klienta i zapewniamy wsparcie, kiedy tylko go potrzebujesz. Bez względu na to, czy potrzebujesz porady, czy jesteś gotowy do kroku kolejnego, zawsze możesz na nas liczyć. Twój sukces jest naszym priorytetem, dlatego nie zostawiamy Cię samemu sobie.